MSR 145 – Kvalitní švýcarský datový záznamník MSR145 uloží při svých malých rozměrech více než 2.000.000 naměřených hodnot – s volitelnou kartou microSD dokonce více než miliardu naměřených hodnot. Hodí se tak ideálně pro dlouhodobá měření. Je schopen zaznamenávat v reálním čase různé měřené veličiny jako teplota, vlhkost, tlak vzduchu, polohu / zrychlení ve třech osách a osvětlení. Veškeré naměřené hodnoty lze rychle přenášet přes rozhraní USB nebo kartu microSD do počítače k provedení analýzy dat.

Můžete volit mezi různými kryty, kapacitami akumulátoru a senzory. Dále můžete svůj datový záznamník MSR vybavit analogovými vstupy (volitelná konfigurace vstupu). Analogové vstupy vám umožní připojení individuálních, externích senzorů pro nejrůznější účely měření (např. CO2, vodivost, pH atd.). Se svým datovým záznamníkem MSR145 získáváte navíc bezplatně snadno obsluhovatelný software pro sběr a analýzu dat.

MSR 145 WD (BLE) – Bezdrátové monitorování naměřených dat a rychlé načítání naměřených hodnot – to poskytuje nový bezdrátový datový záznamník MSR145WD. Tento mini- záznamník je osazen technologií Bluetooth BLE, OLED grafickým displejem a volitelnou webovou službou MSR SmartCloud pro monitorování dat z libovolného místa. BLE bezdrátové radiové spojení je zvláště vhodné pro aplikace, které vyžadují sledování naměřených dat z míst, která jsou obtížně přístupná, jako například u rotačních částí strojů. BLE umožňuje okamžitou vizualizaci dat, bez ohledu na umístění. Můžete zobrazovat naměřené hodnoty ve vašem chytrém telefonu, přijímat alarmové zprávy přes MSR SmartCloud a pokud je třeba, sbírat data z více datových záznamníku MSR145WD a sdílet je kdykoli s vašimi spolupracovníky.

MSR 145 W2D (wifi) – Bezdrátový záznamník dat (WiFi) pro sledování teploty, vlhkosti, tlaku kapalin, tlaku vzduchu, zrychlení, tenzometrů a dalších. Nově s výměnnými senzory FlexSensor. Nový mini logger od MSR uchovává přes jeden milion naměřených hodnot. Díky integraci s WLAN/WiFi sítí lze datalogger použít k flexibilní implementaci prakticky jakéhokoli druhu měřicích aplikací. MSR FlexSensors pro větší flexibilitu. Můžete si vybrat různé interní senzory a také až pět externích senzorů nebo připojení. FlexConnector nabízí nejvyšší možnou flexibilitu. Zásuvné připojení senzorů usnadňuje zákaznické přizpůsobení. WiFi datalogger je připraven k použití během okamžiku. Žádné náklady na kabelové připojení a žádné časově náročné ruční odečítání naměřených hodnot. Naměřená data lze odesílat i z míst s obtížným přístupem. Integrace je možná buď do stávající WiFi nebo přes přístupový bod, pomocí přístupu k mobilní síti, kde je to potřeba, do samostatné bezdrátové sítě.